У Тернополі 19-річна дівчина намагалася покінчити життя самогубством. Швидка доправила дівчинку до медзакладу.
Як зазначає генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус, дівчина лезом порізала верхню третину передпліччя з метою самогубства. Причиною дій дівчини став сімейний конфлікт та фінансові проблеми.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Швидка, яка приїхала на місце події, зупинила венозну кровотечу потерпілій. Після оперативно наданої медичної допомоги, дівчину доставлено у травмопункт.