У Малашівцях, що поблизу Тернополя, продовжує горіти сміттєзвалище. На місці події працюють 4 одиниці техніки ДСНС та 16 рятувальників.

Як повідомляє Управління ДСНС у Тернопільській області, продовжується гасіння пожежі сміття на полігоні твердих побутових відходів в селі Малашівці на площі 70 мкВ. Окрім техніки рятувальників, залучено ще 8 одиниць техніки комунальних служб.



Нагадаємо, що пожежа

Результат пошуку відео за запитом на Малашовецькому сміттєзвалищі розпочалася вчора, 29 червня. Орієнтована площа пожежі становила 100 мкВ. Глибина залягання сміття в осередку пожежі – до 10 метрів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Малашивці, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #сміттєзвалище, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: