У Тернополі відбувся Чемпіонат України з вітрильного спорту. Участь у змаганні взяли понад 20 спортсменів. Про це пише Суспільне.
Як розповідає тренер тернопільської секції віндсерфінгу Олексій Нижегородов, за першість змагалися спортсмени з Тернополя, Донецької, Миколаївської та Дніпропетровської областей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтак, серед дорослих в олімпійському класі перше та друге місця здобули тернополяни – Олександр Тугарєв та Мар’ян Воловець, на третьому місці – житель Миколаєва Олександр Гончаренко. У старшій групі юнаків до 17 років перемогли тернополяни – Тимур Данієлян та Олександр Городиський. У молодшій групі перші два призових місця також вибороли тернополяни – Давид Огородник і Костянтин Городиський, третій – Руслан Рудомьотов із Донеччини. У старшій віковій групі серед дівчат на першому та другому місцях тернополянки Аліна Нижегородова та Єва Золота-Авдєєнко, третє місце посіла Катерина Голобокова з Донецької області.
Додамо, що у Тернополі Чемпіонат України з вітрильного спорту проводять уже вдруге.