Енергоблок №4 Рівненської атомної електростанції відключено від енергомережі, повідомляє Правий Берег з посиланням на пресслужбу РАЕС.
“25 червня 2021 року о 19:39 відключено від мережі енергоблок №4 РАЕС (ВВЕР-1000) електричними захистами з впливом на відключення блочних вимикачів із спрацюванням аварійного захисту (АЗ)”, – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
Попередня оцінка рівня порушення за міжнародною шкалою оцінки ядерних подій INES – «нижче шкали/рівня 0». Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.
“Причина відключення енергоблоку №4 від мережі – хибне формування резервного диференційного захисту блоку”, – зазначають на станції.
Станом на 20:39 у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1725 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.
Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.