Як у Тернополі відзначатимуть День Конституції України
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 26 Червня, 2021 о 08:43
Щорічно 28 червня відзначається важливе державне свято – День Конституції України. Саме цього дня 25 років назад було введено в дію основний Закон України – Конституцію.
У Тернополі святкові заходи з нагоди 25-ї річниці Конституції проходитимуть впродовж усього дня.
Розпочнуться урочистості о 12:00 год. на Театральному майдані з вітальних виступів представників влади та покладання квітів до пам’ятників Незалежності і В’ячеславу Чорноволу.
Цього дня на Театральному майдані також відбудуться:
З нагоди свята 28 червня у кінотеатрі «Злата» відбудеться показ документальної наукової стрічки «Фільм 58. Пилип Орлик. Пакти Конституції» і художнього фільму «Поводир», а в Українському Домі «Перемога» відкриється фотовиставка: «Конституція України. Від Пилипа Орлика до незалежності України».
Додамо, масові спортивні та культурні заходи проходитимуть у Тернополі і напередодні свята – 26 та 27 червня.
Серед них:
З повним переліком заходів, що пройдуть у Тернопільській громаді до Дня Конституції, можна ознайомитися у рубриці «Анонси основних заходів».
23:12, 8 Грудня, 2025
17:17, 8 Грудня, 2025
23:01, 6 Грудня, 2025