На Тернопільщині судитимуть чоловіка, який взяв участь псевдореферендумі про самостійність ДНР у Маріуполі. Тернополянину оголошено підозру.
Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, у травні 2014 року чоловік взяв участь у так званому референдумі на підтримку самостійності «ДНР». Перебуваючи у приміщенні місцевої районної державної адміністрації, де було організовано роботу дільничної виборчої комісії, тернополянин особисто заповняв звітну документацію, допомагав у проведенні голосування на виборчій дільниці та здійснював охорону приміщення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Наразі триває розслідування.