У парку Шумська провели вечір ретро-танців. Організували захід працівники міського будинку культури. Дві найактивніші пари отримали сертифікати на триденну подорож до Карпат та Закарпаття. Також гостей свята розважав духовий оркестр, для дітей та молоді працювали атракціони та продавали солодощі.
«У парку панувала неймовірна атмосфера. Вечір ретро-танців подарував дуже багато позитивних емоцій і навіть подарунки. Я б дуже хотіла, щоб у нашому місті частіше організовували такі зустрічі», – каже жителька Шумська Галина Ковалюк.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Катерина Богуславська