Так, цього річ минає 600 років з часу першої письмової згадки про селище Коропець. З цієї нагоди тут вже напрацьовують план святкових заходів та готові втілити в життя цікаві ідеї.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Серед тижня відбулось засідання організаційного комітету святкування знаменної дати 600 річчя від першої писемної згадки Коропця. Обговорили робочі моменти програми заходів які пройдуть з 12 по 18 липня 2021 року, узгодили плановані події, нюанси…
Усіх небайдужих та креативних запрошуємо з своїми ідеями, задумами та планами для втілення знакового проекту святкування події. Разом мріємо, діємо і втілюємо в життя задумане», — йдеться на сторінці Коропець-ІНФО в соцмережі «Фейсбук».