Для створення безпечних умов руху автотранспорту у Тернополі повсякчас проводяться роботи з підтримання транспортно-експлуатаційних якостей проїжджих частин вулиць шляхом усунення глибоких вибоїн, осідань, деформацій чи інших руйнувань, що виникли в процесі експлуатації.
Від початку тижня поточний ремонт доріг проводиться у різних мікрорайонах міста.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На вул. Соломії Крушельницької, зокрема, завершується оновлення технічної смуги, яка покращить водовідведення з проїжджої частини і збереже її від руйнування. Майже завершено роботи із заміни дорожнього покриття і на перетині вулиць Р. Купчинського – Корольова, а на вул. Рудницького виконуються роботи з нарощення горловин оглядових колодязів інженерних мереж.
Триває поточний ремонт і на вулицях: Академіка Брюкнера, Уласа Самчука, Безкоровайного, Коперника, Броварна, За Рудкою. Ліквідацію глибоких вибоїн проведено на вулицях: Бригадна, Золотогірська, Бережанська, Лесі Українки, Монастирського, Лучаківського, Львівська.