У селі Настасів Великоберезовицької громади відкрили поліцейську станцію. Відтак, приміщення від сьогодні стане місцем дислокації трьох дільничних офіцерів: Володимира Василика, Володимира Чимишина та Віктора Олійника.
Як зазначив голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко, створення поліцейської станції в Настасові – це перший крок молодої громади, котра створена лише пів року тому.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Ми забезпечили наших поліцейських приміщенням, меблями, оргтехнікою. Впевнений, це сприятиме якості їхньої роботи. Проте на досягнутому зупинятися не будемо. У планах – відкриття поліцейської станції у селищі Велика Березовиця», – зазначив Андрій Галайко.
Додамо, що раніше жителі громади отримували правові послуги у в обласному центрі, де дислокується відділення поліції №1 міста Тернополя.