Депутата Тернопільської обласної ради погрожував журналісту, у зв’язку зі здійсненням ним законної професійної діяльності. Народному обранцю оголошено підозру в умисній погрозі.
Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, після опублікованого на сторінці друкованого видання у соціальній мережі Фейсбук допису про діяльність місцевої громадської організації, стосунок до якої має дружина депутата, народний обранець вимагав у журналіста припинити поширення цієї інформації. Також він відкрито погрожував журналісту із застосуванням насильства щодо нього й іншого працівника редакції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.