На одній сцені із слугами Мельпомени з Києва, Полтави та Миколаєва виступатимуть юні актори Чортківського народного аматорського Театр Карабіневича під керівництвом Катерини Чуйко. Тішитимуть публіку п’єсою за творами Тараса Шевченка «Хто він?» в четвертий фестивальний день – 6 липня в Одеському культурному центрі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ