11 червня в одному з сіл Чортківського району сталась небезпечна подія. Близько 16.30 годин внаслідок необережного поводження з квадроциклом в Чортківській лікарні опинились двоє хлопчаків, 2011 та 2012 року народження.
Медики встановили, що у дітей закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку. До речі, старший хлопець опинився в реанімаційному відділенні, а сам він житель м. Тернополя.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ