Центр масової вакцинації проти COVID-19 знову запрацює у Тернополі
У Тернополі знову працюватиме Центр масової вакцинації проти COVID-19. Отримати щеплення можуть особи, які попередньо зареєструвалися через додаток або сайт «Дія».
Імунізацію проводять вакциною CoronaVac, яка пройшла сертифікацію та погоджена ВООЗ.
“У минулі вихідні у Центрі вакцинувалися близько 800 людей. Зважаючи на високу активність населення, ми продовжили його роботу”, – зазначив голова ОДА Володимир Труш.
Пройти імунізацію жителі області зможуть 12-13 червня з 9:00 до 16:00 год за адресою Злуки, 45.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина