Сьогодні пропонуємо до перегляду зображення, які стосуються міста Бережани на Тернопільщині. На фото столітньої давнини можна побачити площу Ринок в Бережанах. Саме там знаходиться Ратуша, яка збереглась до наших часів і є пам’яткою архітектури національного значення. Ратуша була зведена у 1811 р. посередині площі, на місці давнішої ратуші, у стилі раннього класицизму.
Завдяки таким зображенням можна уявити, якою 100 років тому була центральна частина міста. Також в об’єктив фотографів попали місцеві мешканці.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/06/09/371144322b420340f547eca887208314.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/06/09/dd5ffe7081aee98eccd7a7c4b9fcad7e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/06/09/41237e02f4f1f9dd85e838d992c16fa5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/06/09/a9183fce38bc9b3c027566993965d2e7.jpg)
Джерело фото: https://polona.pl