COVID-19: на Тернопільщині 14 нових випадків
За попередню добу на Тернопільщині лабораторно підтвердили 14 нових випадків COVID-19. Не зареєстрували жодного летального.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», за добу одужало 87 осіб. Методом ПЛР проведено 673 дослідження.
Відтак станом на 8 червня в Тернопільській області коронавірус виявили 69744 особи, одужало – 67236 осіб. Летальних випадків – 1182 (3 випадки жителі інших областей).
Додамо, що сьогодні Тернопільщина отримала 19 тисяч доз вакцини AstraZeneca, яку використовуватимуть для ревакцинації жителів краю.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина