У центрі тимчасової вакцинації імунізували майже 400 тернополян
У Тернополі сьогодні, 5 червня, запрацював центр тимчасової вакцинації. За перший день робити було щеплено 384 особи. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.
Центр вакцинації продовжить свою роботу завтра з 9.00 год до 16.00 год. Працюватиме 6 мобільних бригад. Щеплюють тернополян, які зареєструвалися у додатку «Дія», вакциною CoronaVac.
Додамо, що тимчасовий центр масової вакцинації знаходиться на базі комунального підприємства Тернопільської міської ради «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив імені Довженка» вул. Злуки, 45.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина