На одній із вулиць Тернополя облаштовують технічну смугу
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 5 Червня, 2021 о 19:49
У Тернополі на вулиці Крушельницькій облаштовують технічну смугу. Ремонтні роботи уже розпочали. Про це пише Суспільне.
Технічна смуга передбачена для складування змету в зимовий період. Таким чином не буде снігу на дорозі, який перешкоджатиме руху транспорту.
Як розповідає начальник міського відділу технагляду Олег Вітик, також передбачено облаштування додаткових двох розривів у бордюрному камені. Це допоможе уникнути підтоплення вулиці під час дощів.
«Ми будемо спрямовувати воду у врізку колектора. Ми заберемо зливові води цієї дороги, покращиться проїзд автомобільного транспорту. Автомобілі не будуть заїжджати на зелену зону, на технічну полосу, бордюр буде 18 сантиметрів», – каже Олег Вітик.
Наразі не відомо скільки триватимуть ремонтні роботи. Адже облаштування технічної смуги проводять без обмеження руху транспорту.
23:12, 8 Грудня, 2025
17:17, 8 Грудня, 2025
23:01, 6 Грудня, 2025