Люди вистроїлись в чергу: у Тернополі запрацював тимчасовий центр вакцинації
У Тернополі з 9.00 год запрацював тимчасовий центр вакцинації. Жителі області вистроїлися у чергу, щоб отримати щеплення від COVID-19.
У центрі вакцинації працює 6 мобільних бригад. Щеплення проводять вакциною CoronaVac, яка пройшла сертифікацію та погоджена ВООЗ. Станом на 10.30 год імунізували 140 людей.
Центр працюватиме сьогодні до 16.00 год та завтра з 9.00 год до 16.00 год. Імунізуватимуть усіх людей, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина