Тернопільська область додатково отримала 2600 доз вакцини CoronaVac. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Препарат CoronaVac зберігається при температурі від 2 до 8 градусів вище нуля за Цельсієм та не має особливих умов зберігання. Для повної імунізації необхідно ввести дві дози з інтервалом у 28 днів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що в Тернопільській області імунізують людей вакцинами AstraZeneca (SK-Bio), Pfizer та CoronaVac. Щеплення уже зробили 34 241 людина. Дві дози вакцини отримали 2047 людей.