В мережі Інтернет часто можна зустріти рідкісні світлини. Цього разу Новинам Тернопільщини пощастило натрапити на цікаву ретро світлину із села Таурів, яке зараз входить до складу Тернопільського району. На фото 1930-х років можна побачити родинне застілля. Напевно фотограф зміг вловити кадр під час одного із родинних свят. На жаль, більше старих світлин із цього населеного пункту, поки що відшукати не вдавалось. Можливо наші читачі поділяться фото із своїх родинних фотоальбомів.
Сьогодні в селі Таурів існує храм, зведений у 1907 році. Відомо, що у 1880 році в селі відбулась руйнівна пожежа, яка знищила старий храм та 70 сільських будинків.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/05/26/3f4f88ee840e27f6f570c506ba12c232.jpg)
Джерело фото: www.sbc.org.pl