Представили нового керівника Тернопільського районного управління ГУ ДСНС
Представили нового керівника Тернопільського районного управління ГУ ДСНС у Тернопільській області. Ним став підполковник служби цивільного захисту Віталій Поворозник. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
«Я впевнений, що Ваш значний досвід та високий рівень фахової компетенції забезпечать згуртовану і професійну роботу всього особового складу підрозділу. Щиро Бажаю вам надійного фінансового забезпечення, якомога менше надзвичайних ситуацій, життєвої енергії та наснаги на нові звершення на благо народу України», – зазначив мер міста Сергій Надал.
Додамо, у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої триває реорганізація підрозділів ДСНС. Відтак уже представили нових керівників Чортківського, Кременецького управлінь ГУ ДСНС.
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу