Студентський гурт «Файні хлопці» Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької додавав настрою усім учасникам забігу. Інші студенти взяли участь у випробуванні власних сил у спортивному святі «Квітучий сад», яке організувало фермерське господарство «ГАДЗ».
Так студенти підтримали ідею випускника навчального закладу, а нині керівника одного з найкращих фермерських господарств, члена наглядової ради коледжу Петра Гадза щодо проведення забігу яблуневим садом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Файні хлопці» «заряджали» музикою учасників пробігу як на старті, так і на фініші. Святковий настрій створювали Роман Котовський, Віктор Цвик, Петро Сливка, Мар’ян Гунька, Богдан Пелих, Михайло Кріль. Ще з десяток студентів різних відділень коледжу приєдналися до багаточисельних учасників. Вони не стали першими, але найголовніше у таких спортивних святах не перемога, а участь!
Студенти коледжу отримали призи — сортові яблука та яблучні чіпси, а ще найголовнішу винагороду – позитивні емоції.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/17/6296fe663b546ec78d9e2b343827432f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/17/9a365ee718e6cc729610ef44ee0d9e83.jpg)