Гучними оплесками дякували глядачі юним вихованцям Мистецької школи Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької за майстерне виконання музичної казки «Колобок». Її автори – поетеса Марта Чопик, яка створила віршовану інтерпретацію казки із щасливим завершенням, та композитор Володимир Войнарський.
За словами завідувачки Мистецької школи Марії Семків, діти з нетерпінням чекали прем’єри та із задоволенням вивчали свої ролі. Співали як юні вокалісти, так й інструменталісти. Постановку «Колобка» здійснила викладачка школи Мар’яна Дунець, концертмейстер – Наталія Пронь. Декорації для прем’єри оформив учитель образотворчого мистецтва Сергій Василишин.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Браво! Діти – усі молодці! Величезну творчу роботу зробили викладачі школи, готуючи таку музичну виставу. Цей навчальний рік, хоч і був він «карантинним», ви завершили чудовою прем’єрою. Вона вартує широкої глядацької аудиторії», — наголосила керівниця мистецького коледжу Лариса Римар. І додала, що найближчим часом відбудеться відеозапис музичної казки «Колобок», який буде розміщений на Ютуб-каналі коледжу.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/16/7b9d9479a75657a191452d8fec87cd97.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/16/cbe87bb8cc0963b2629c4de09acf9743.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/16/085f43c4c68470506670c9d681ff5565.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/05/16/ffa9de7a733d981273fdc5b76da2bd15.jpg)