Священнослужителі з Тернопільщини провели духовну місію у зоні бойових дій. Зокрема, отці духовно підтримали військових, провели Святі Літургії та передали їм смаколики.
«На прохання командування ООС нашим завданням насамперед є морально-психологічна підтримка військовослужбовців, а також і духовна опіка», – розповідає о. Євген Флиста.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтак священнослужителі відвідали понад два десятки позицій різних батальйонів і бригад, що на Луганщині. Відслужили Святу Літургію, під час якої багато військових приступили до Сповіді і прийняли Святе Причастя. Також молилися за бійців батальйону «Збруч», який відсвяткував 7-у річницю від дня заснування.
Водночас отці доставили військовим смаколики з Тернопілля. Зокрема захисникам передали: вареники, паски, печиво, консервації тощо.