У Тернополі розпочали відновлювати аераційний фонтан, який пошкодили крадії. Ремонт проводять працівники КП «Тернопільводоканал».
Як розповідають в КП «Тернопільводоканал», через крадіжки кабелю вийшли з ладу двигуни та освітлювальна система аераційного фонтану. Відтак потрібно було перевірити кожен із десяти двигунів, щоб вміст вологи не перевищував допустиму норму. А два з яких підняти на поверхню для просушування й ремонту.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також на знищені кабелі накладуть муфти.
Нагадаємо, що зимою аераційний фонтан пошкодили двічі. Зокрема у ніч з 25 на 26 січня невідомі особи викрали електрокабелі з ділянки аераційного фонтану, який розташований за причалом «Центральний». Кабелі були «заховані» у поліпропіленові труби, які зловмисники розрізали, щоб викрасти електрокабель.
А згодом зловмисники зруйнували та викрали кабелі обабіч в межах першої черги аераційного фонтану поблизу острова «Чайка».