В Івано-Франківську підірвали авто тернополянина
В Івано-Франківську сьогодні вчора, 11 травня, підірвали автомобіль з тернопільськими номерами.
Як повідомляє поліція, невідома особа зі сторони берега річки Бистриця-Солотвинська із предмета, за типом дії схожий на ручний протитанковий гранатомет здійснила постріл. У наслідок чого авто вибухнуло.
На момент пострілу в авто не було людей. Постраждалих нема.
Наразі правоохоронці встановлюють деталі подій. Усі речові докази направлені на експертизу.
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр