Коли варто, а коли зовсім не треба проявляти ініціативу в стосунках з чоловіком

Опубліковано:
11 Травня, 2021

Чоловіків нині мало, особливо гідних. А сучасні жінки активні, самостійні, незалежні. Звичний розклад ролей помітно змінився, і представниці слабкої статі вже не бояться проявляти ініціативу у відносинах. Чи добре це і до яких результатів призводить? Звернемося за порадами до психологів.

Пробуди в ньому інстинкт мисливця, а далі він все зробить сам

Природа створила чоловіків і жінок різними. У них все відрізняється: генетичні завдання, психологія, фізіологія. Тому кардинально мінятися ролями, на думку фахівців, – не найкраща ідея.

«Навіть нйскромніший, найбільш безініціативний, сором’язливий і невпевнений в житті чоловік хоче сам завоювати свою жінку, а не бути завойованим нею. Цей закон придумала природа для всіх тварин і потім поширила на людину. Жінка повинна показати, що їй потрібен чоловік (іноді і це не обов’язково), а вже він, якщо він зацікавлений, повинен піти на завоювання жінки. Воно не повинно відбуватися занадто просто. Повинно бути якесь маленьке змагання між самцями або якась біганина за самкою, танці перед нею і ін.».

Психологи вважають, що жіноча ініціатива повинна полягати в тому, щоб підвести чоловіка до такого стану, коли він сам захоче проявляти активність. Ні в якому разі не можна йти напролом. Навпаки, жінка повинна поманити, повести за собою, і зробити це тонко. Така поведінка подобається чоловікам, вони вважають її жіночною. За такими представницями прекрасної статі вони бігають.

«У чоловіка є вроджені інстинкти (наприклад, успіху), які потрібно виконати. Якщо вони не виконуються, то всередині виникає порожнеча, яку неможливо заповнити комфортом, сімейним щастям і ніякою кількістю грошей. Один з таких інстинктів – це домогтися жінку самому. Якщо інстинкт не виконаний, то чоловік після декількох тижнів або місяців сексу з нею починає шукати для себе іншу жінку. Якщо вже створена сім’я, то він починає здійснювати зради, пити і т. д. Ініціатива жінки псує самих чоловіків».

Тому якщо ви хочете проявляти активність, то робіть це не безпосередньо, а опосередковано. Зумійте викликати інтерес до себе, звернути на себе увагу, спровокувати знайомство. Покажіть чоловікові, що він вам небайдужий, але все це тонко, натяком. Пробудити в ньому інстинкт мисливця, а далі він все зробить сам. Але щоб він при цьому не був до кінця впевнений, потрапите ви йому чи ні! Чоловіки називають це жіночої загадковістю. Ось тоді у них прокидається азарт – наздогнати, взяти, зробити своєю.

При цьому тримайте руку «на пульсі пацієнта». Якщо фортеця дуже вже неприступна або її облога надто затяглася, то у деяких чоловіків пропадає інтерес, інші, навпаки, ще більше розпалюються, треті озлоблюються і стають некерованими. Тому тут треба відчувати момент і знаходити золоту середину.

«Дозвольте чоловікові самому проявити хоча б якусь ініціативу. Подивіться, як він це робить, проаналізуйте його поведінку: він наполегливий і активний, жахається, і соромиться або сам ще не знає, чого він хоче від вас, і апатично демонструє свій інтерес. Залежно від того, як він себе веде, ви зможете вибудовувати і свою поведінку. Якщо він активний, з радістю можете приймати його залицяння, проте не поспішайте з особистими ініціативами – можливо, йому подобається самостійно домагатися уваги дівчини. Коли від нього не виходить ніякої ініціативності, визначитеся, наскільки ви дійсно в ньому зацікавлені. Можливо, треба трохи почекати, він уважніше придивиться, і в стосунках позначиться реальний прогрес. А можливо, він просто не хоче продовжувати ці відносини, не має наміру переводити їх на серйозний рівень, і краще швидше закінчити їх самій».

Отже, психологи радять жінкам проявляти активність алегорично, поволі. Наприклад, якщо вам подобається якийсь представник сильної статі і ви хочете з ним зустрічатися, можна ненароком зронити фразу: «Якби у мене був такий чоловік, як ти, я була б щаслива». Або, якщо мрієте піти з ним на побачення, скажіть: «Відкрилося красиве кафе (кінотеатр, виставка), я хочу туди сходити. А ти?”

Такі питання лунають ненав’язливо, вони дають варіантність вибору.

Чи можна дзвонити самій, якщо він вам не дзвонить? Один раз можна, щоб дізнатися, чи не сталося чого. Але більше не варто. Однак багато жінок порушують це правило: самі надзвонюють, не в силах утриматися від бажання поспілкуватися, не можуть проявити витримку. Вони виправдовують себе тим, що чоловік сором’язливий, соромиться зателефонувати, мовляв, мріє про зустріч, але не може зважитися.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #жінка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #стосунки, #тернопіль, #тернопільські новини, #чоловік
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: