Чоловіка заживо спалили через образу дитини
Двоє жителів Києва заживо спалили чоловіка за те, що той нібито образив сина одного з них.
Потерпілого врятувати не вдалося, повідомляє прес-служба МВС України.
НП сталася на проспекті Георгія Гонгадзе. У поліцію надійшла інформація про людину, у якої загорівся одяг. На місце відправили працівників МЧС, лікарів і співробітників поліції. Чоловіка доставили в лікарню з опіками 80% тіла. Врятувати його не вдалося.
«Ми встановили, що в недобуд до 41-річного чоловіка прийшли двоє місцевих жителів, які спочатку спровокували конфлікт, побили його, а потім облили легкозаймистою рідиною і підпалили. Протягом двох годин ми встановили особи цих чоловіків і затримали за їхнім місцем проживання. Свої дії затримані пояснили тим, що потерпілий нібито образив сина одного з них,через це вони вирішили помститися», — сказав начальник поліції Києва Андрій Крищенко.
Затриманими виявилися двоє жителів Києва 1997 і 2002 років народження. Раніше вони не були судимі. Порушено кримінальну справу, підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі.
Останні новини:
- Скандал у Тернополі: підозрюваного в розкраданні 44 млн для оборони обрали президентом асоціації боротьби
- Розвідники отримали привітання від Командувача ОК «Захід» напередодні професійного свята
- Тирамісу: покроковий рецепт італійського десерту
- Кіно для настрою: три фільми, що захоплять із першої хвилини