На Тернопільщині вакцинували понад тисячу правоохоронців у відставці
На Тернопільщині почали щеплювати пенсіонерів системи МВС, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій на території інших держав. Вакцинацію проводить мобільна бригада у відомчому медзакладі.
Як розповідає ветеран органів внутрішніх справ Сергій Анцібор, вакцинуватися вирішив сам.
«Я для себе вирішив, що потрібно вакцинуватися. Багато знайомих померли від коронавірусу, а той, хто вакцинувався, якщо і захворіли, то перебіг хвороби – нескладний. Тому я прийняв рішення вакцинуватися», – каже Сергій Анцібор.
Для пацієнтів також створили мобільну медична бригада «на колесах», яка готова в будь-який момент виїхати до підопічних і зробити щеплення.
Відтак уже вакцинували більше як тисячу правоохоронців у відставці.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина