У тернопільському парку облаштували зону барбекю
У «Парку Здоров’я», що на вул. Бережанській, 42, відновили відпочинкову зону для барбекю. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
У парку уже були мангали та столики. Однак їх пошкодили. На прохання тернополян, до початку нового відпочинкового сезону працівники комунального підприємства демонтували старе обладнання та встановили нове. Відтак у зоні барбекю в «Парку Здоров’я» оновлено 3 мангали, відремонтовано і пофарбовано 10 існуючих столів та встановлено 2 нових столи з лавками.
Останні новини:
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі