За жорстоке поводження з тваринами та незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами відповідатиме перед законом житель Борщова, 1959 року народження.
Ще 13 квітня до працівників відділення поліції №1 із заявою звернулася місцева мешканка. Жінка повідомила, що пенсіонер в районі цукрового заводу на стадіоні в райцентрі застрелив безпритульну собаку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На місце злочину виїжджали правоохоронці. Чоловік у скоєному зізнався. Зброю видав. Її передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Триває слідство.