COVID-19: на Тернопільщині 8 летальних випадків
За попередню добу коронавірус забрав життя 8 мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 61-100 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ Україна», померла жінка 76 р. Кременецький район с. Цеценівка, жінка 100 р. Тернопільський район с. Мечищів, чоловік 72 р. м. Монастириська, жінка 73 р. м. Тернопіль, чоловік 61 р. м. Бучач, чоловік 56 р. м. Кременець, чоловік 77 р. м. Тернопіль, жінка 81 р. м. Тернопіль. За добу підтвердили 184 нових випадки COVID-19. Відтак станом на 27 квітня в Тернопільській області коронавірус виявили у 65293 особи, одужало – 55691 особа. Летальних випадків – 1040 (3 випадки жителі інших областей).
Додамо, що завтра, 28 квітня, в Тернопільській області розпочнуть щеплення вакциною AstraZeneca-SKBio.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина