Важливим напрямком діяльності Чортківської міської ради є впровадження енергозберігаючих заходів у школах, дитячих садочках та інших адміністративних будівлях.
Ця необхідність зумовлена не лише для зменшення розміру платіжок за енергоносії, але й задля покращення мікроклімату приміщень та встановлення комфортного температурного режиму.
У вівторок, 20 квітня, енергоменеджер навідалася у школи, щоб дізнатися які заходи з енергоефективності впроваджують у навчальних закладах та яка там ситуація із споживанням електроенергії тощо.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Однією з порад високоваліфікованого спеціаліста стала порада – встановлення світловідбиваючих екранів на батареях… – зазначила Наталія Головата.- пише сайт ЧМР.