Замок в селі Старий Олексинець на зображенні ХІХ століття

Опубліковано:
21 Квітня, 2021 о 12:43

Пропонуємо вашій увазі цікаве зображення замку, який знаходився в селі Старий Олексинець Кременецького району Тернопільської області. Малюнок датується ХІХ ст.

В 1583 р. це село було згадане як власність князя Андрія Вишневецького, котрий звів тут замок. Не виключено, що укріплення на цьому місці були раніше, але замок вже побудував А. Вишневецький. Останній укріпив дитинець системою земляних насипних укріплень, які з зовнішньої сторони були обкладені каменем та прикрашені тесаним каменем.

У ІІ-й пол. XIX ст. О. Ржищевський перебудував його на неоґотичний палац.

Тетяна Яцечко-Блаженко

null

 

null

 

null

Джерело фото: www.polona.pl

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #замок, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ретро, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
Андрій Стукало
14:43, 27 Лютого, 2026

Від політика до захисника: Андрій Стукало з Тернополя про перемогу і майбутнє та щастя у простих речах

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: