«Хлопці наші воюють, а ми зобов’язані їх підтримувати та допомагати», – таке тверде переконання та поклик серця у волонтерів, небайдужих громадян, які з початку російсько-української війни організовують збір всього необхідного для воїнів. Серед них – волонтер Андрій Подольський з села Бернадівка, член ГО «Теребовлянська вежа», який разом з односельчанами, однодумцями-земляками впродовж років війни виготовляють м’ясні консерви, інші смаколики, збирають овочі, продукти харчування. Пана Андрія знає, мабуть, уся країна, бо його фото із 700-ма банками консервів у свій час облетіло соцмережі. Односельці, краяни, підприємства та установи завжди охоче відгукуються на його заклик допомогти.
Ось і цього разу благодійники надали свинину, з якої працьовиті руки жителів Бернадівки виготовили 203 літрових банки консерви. З натхненням в селі також плетуть маскувальні сітки. В сусідньому селі Заздрість зібрали овочі, консервацію, крупи тощо. До збору долучилися інші невтомні волонтери ГО «Теребовлянська вежа».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зібраний з любов’ю продовольчий та смачний вантаж, а також тепло небайдужих сердець на Схід доставить Василь Конько, координатор на Тернопільщині волонтерської групи «Схід і захід єдині назавжди», який тісно співпрацює з волонтерами Теребовлянщини.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/19/d86d9910d48f187ce3fb7fb24ac55fef.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/19/b309290298ef36ddc43d7988b51218e3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/19/ee6266b0edbe73044ef2aa17c1456586.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/19/3ef20ad33f3d34585ed7c9c75b96df2c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/19/8f7f8e91d79952e5bb00cc775b562aaa.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/19/b8b060405130accd61f60bf627416ab8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/19/8e1492855db9f66132a56d2205b96930.jpg)