На Тернопільщині очікують партію третьої вакцини від коронавірусу BioNTech
117 тисяч доз вакцини BioNTech/Pfizer мають прибути до України вже наступного тижня в рамках механізму COVAX.
Очікується перша поставка у нашу область – 1070 доз вакцини.
Це вже третя вакцина, якою щепитимуть жителів Тернопільщини.
Першою стала Oxford/AstraZeneca (CoviShield)- завезли в Україну 500 тис доз, 16 тисяч доз – в область.
Додатково – ще 2 тис. доз цього ж виробника.
Услід за 200 тисячами доз препарату CoronaVac до України (до області передано 1200 доз) прибудуть вакцини BioNTech/Pfizer. Їх орієнтовна перша кількість – 1070 доз.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина