Новими перемогами поповнили скарбничку досягнень із кікбоксингу спортсмени фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» – голова Тернопільської обласної федерації кікбоксингу, тренер, суддя міжнародної категорії Левицький Петро та його вихованець і син Левицький Максим.
13 квітня 2021 року у залі колегії ГУНП в Тернопільській області голова Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України, начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол привітав спортсменів з успішними виступами на всеукраїнських змаганнях, а також вручив Максиму Левицькому посвідчення Майстра спорту України, нагрудний значок МСУ та комплект спортивної форми, пише Досьє 102.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Заступник голови Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» Володимир Небесний висловив свою вдячність спортсмену та його тренеру, побажавши нових високих спортивних результатів.
Тернопільська обласна організації ФСТ «Динамо» України постійно співпрацює з федераціями з різних видів спорту, дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами з розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту. Спортсмени-динамівці щороку показують високі результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.