Сьогодні вашій увазі пропонуємо цікаву знахідку. Маємо ретро фото дерев’яного храму в селі Блищанка Чортківського району Тернопільської області. Перша писемна згадка про село датується 1530 роком.
На зображені церква Івана Богослова, зведена у 1860-х роках. Представлене фото було зроблене до 1943 року, саме так вказано у підписі на звороті. Оригінал світлини сьогодні зберігається в колекції Ягеллонського університету в Польщі.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Храм зберігся до наших часів і його можна побачити в центрі села Блищанка.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2021/04/12/68ed701bb5f06140df61cc46750d3c7b.jpg)
Джерело фото: www.polona.pl