У Тернополі розпочалося громадське обговорення щодо присвоєння Тернопільському навчально – виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15» імені Лесі Українки. Обговорення триватиме впродовж двох місяців. Про це повідомляє Тернопялька міська рада.
Тернополян закликають долучитися до обговорення та подавати свої пропозиції до 5 травня. Після отримання висловлених пропозицій та проведення аналізу, результати будуть оприлюднені на сайті Тернопільської міської ради.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що відповідну ініціативу, подану адміністрацією школи, педагогічним колективом, учнями і випускниками закладу, а також батьківською громадськістю, підтримали місцеві депутати на сесії Тернопільської міської ради, яка відбулася 5 березня.