Правоохоронці викрили 32-річного тернополянина, який викрадав деталі з недіючої колії. Зокрема, чоловік розукомплектував верхню будову колії, викравши 6 підкладок та 22 костилі.
Як повідомляє поліція, зловмисник за допомогою підручних інструментів демонтував частину матеріалів верхньої будови колії на вулиці Фабрична. Крадені деталі він мав намір здати на металобрухт. Проте, не встиг – речові докази вилучили працівники поліції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За крадіжку тернополянин відповідатиме перед законом.