Зібралися десятки парафіян, друзів та родичів: на Тернопільщині прощаються із 24-річним священнослужителем
Відбулася панахида за новопреставленим ієреєм о. Любомиром Малоїдом. Щоб віддати шану померлому зібралися десятки священників, парафіяни, друзі та родина.
«У храмі Блаженного Якима Сеньківського відбулася Панахида, а, відтак, тіло було доставлене до церкви Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї (Тернопільський район), Великоглибочанського деканату. Саме тут о. Любомир 27 вересня 2020 року отримав ієрейські свячення з рук кир Василія Семенюка», – повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.
Нагадаємо, що на 24-році життя перестало битися серце отця Любомира. Священнослужитель виконував уряд настоятеля і будівничого храму Блаженного Якима Сеньківського та сотрудника храму Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї.
Останні новини:
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону
- У Тернополі горіла квартира в багатоповерхівці: евакуювали 20 мешканців
- Благодійний фонд «Подоляни» передав 105-й бригаді ТрО потужну зарядну станцію EcoFlow
- Як повернутись з СЗЧ через Армію+ в елітні підрозділи