У Тернополі з понеділка, 5 квітня, учні 5-11 класів продовжать навчатися дистанційно, а учнів 1-4 класів у звичному режимі. Таке рішення прийняли під час засідання міського оперативного штабу.
У разі погіршення ситуації із захворюваності із 12 квітня суб’єктам господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе, тощо), буде заборонено приймати відвідувачів, крім діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих літніх майданчиках, а також зі здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що станом на коронавірус в області хворіє 9045 осіб, у місті – 2441.