У Чорткові військових вакцинують проти COVID-19
У Чорткові проводять вакцинацію військових проти COVID-19. Розпочали щеплювати їх 22 березня. Вакцинують військовослужбовців у центрі первинної медико-санітарної допомоги. Першим щеплення отримав командир військової частини А1915, полковник Микола Сандул.
За словами начальника штабу військової частини А1915, підполковника Олександра Ніколайчука, щеплення усім армійцям планують зробити до кінця тижня:
«За день вакцинували 46 військовослужбовців. Перед початком процедури медичні працівники обстежили армійців на наявність протипоказань на введення препарату. Жодних побічних реакцій після щеплення у них не виявили», – каже Олександр Ніколайчук.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина