За дві доби після вакцинації від COVID-19: померла військова
В Україні померла жінка-військовслужбовець, яка напередодні отримала щеплення від проти COVID-19.
Як повідомляє МОЗ, причина смерті жінки – гостра серцево-судинна недостатність. У неї також встановлено атеросклеротичний кардіосклероз. Результати розтину розглянуть на засіданні регіональної групи оперативного реагування на несприятливі події після імунізації (НППІ) в рамках розслідування, як того вимагають протоколи Міністерства охорони здоров’я.
Додамо, 23 березня о 17:20 в смт Чорноморське Лиманського району Одеської області зафіксовано смерть військовослужбовиці. У неділю, 21 березня, жінка отримала щеплення проти COVID-19. Протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, у жінки не було. У день смерті. Жінка також не скаржилася на здоров’я.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина