Протягом двох років реалізується на території області реалізується проект щодо реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей та розвитку форм сімейного виховання.
На Тернопільщині зменшено кількість дітей, які перебувають цілодобово в інтернатних закладах на 37,1%, а в 6 пілотних закладах, плани трансформації яких впроваджуються за підтримки експертів проекту, – на 57,69 %.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Тернопільщина має найвищий в Україні показник скорочення кількості дітей, які перебувають в інтернатних закладах цілодобово та слугує позитивним прикладом послідовних та узгоджених дій, що відповідають найкращим інтересам дитини.