У Тернопільській громаді з 15 березня розпочався двомісячник благоустрою. Основною метою якого є очищення території від забруднення після зимового періоду. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Першочергово комунальники розпочали очищення горищ та підвалів у багатоквартирних будинках від накопиченого сміття, очищення водоприймальних зливових решіток. При сприятливих погодних умовах у населених пунктах громади розпочнеться прибирання зелених зон, прибудинкових територій тощо.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що цьогоріч у рамках проєкту «Озеленення України» у Тернополі запланували висадження великомірних декоративних листяних та хвойних дерев і чагарників з якісними характеристиками.