COVID-19: на Тернопільщині вакцинують військовослужбовці
У Чорткові розпочали вакцинацію військовослужбовців проти COVID-19. Першим зробив щеплення командир військової частини А1915, полковник Микола Сандул. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Як зазначив начальник штабу військової частини А1915, підполковника Олександра Ніколайчука, вакцинуватимуть армійців протягом цілого тижня, доки щеплення не отримають всі військовослужбовці. Вчора щеплення уже зробили 46 військовослужбовців.
Додамо, що на Тернопільщині розпочався другий етап вакцинацій. Уже відкрили перші стаціонарні пункти щеплень проти COVID-19
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина