У Тернополі частково демонтували споруду, яку незаконно встановили на території міської лікарні № 3.
Як зазначають у Тернопільській міській раді, після невиконаного попередження про можливість добровільного демонтажу тимчасової споруди силами власника, 19 березня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд. Наразі демонтований об’єкт знаходяться на території, яка охороняється, на вул. Волинській, 40 в місті Тернополі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, згідно із рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 31.07.2019 року № 739 «Про усунення порушень», у місті продовжують демонтувати незаконно встановлені споруди.