COVID-19: військовослужбовців з Тернопільщини розпочали вакцинувати
На Тернопільщині розпочали вакцинувати від COVID-19 військовослужбовців. Перші щеплення отримали військові та працівники ЗСУ обласного територіального центру.
«Власним прикладом військовий комісар Тернопільського ОТЦК СП полковник Ігор ГУСЄВ показав необхідність проведення щеплень як шляху подолання розповсюдження інфекції, збереження здоров’я наших рідних і близьких, підлеглого особового складу та інших громадян», – йдеться у повідомленні Тернопільського обласного ТЦК СП
Додамо, що від початку вакцинальної кампанії на Тернопільщині щеплення від коронавірусу зробили 6158 осіб.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина